Skip links

REKLAMA NA AUTOBUSACH MPK OLSZTYN

Komunikacja miejska to obecnie jeden z najpopularniejszych środków transportu w mieście Olsztyn. Codziennie tysiące osób przemieszcza się po całym jego obszarze. Ogromna ilość czasu spędzana przez pasażerów w różnych środkach transportu stanowi doskonałą okazję dla firm do dotarcia do szerokiego grona odbiorców za pomocą reklam umieszczonych na tylnej stronie autobusu. Twoją reklamę na
autobusach w Olsztynie zobaczy tysiące osób każdego dnia poruszających się po mieście.

Reklama na autobusach MPK Olsztyn pozwala dotrzeć do wielu odbiorców, zarówno podróżujących, przechodniów i osób oczekujących na przystankach, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dzięki temu firmy mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i zyskać nowych klientów.

Nowoczesność, duży zasięg i łatwość przekazu to główne cechy reklamy na autobusach MPK Olsztyn. Taka forma reklamy zapewnia firmie bardzo wysoki wskaźnik efektywności, przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ci szczegóły naszej oferty.

REKLAMA NA AUTOBUSACH MPK (CENY NETTO) :

EKSPOZYCJA: 1 MIESIĄC
DRUK I MONTAŻ REKLAMY:
PROJEKT:

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw e-mail lub nr telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.