Skip links

Strony internetowe

Myślisz o profesjonalnej witrynie internetowej dla swojej firmy?

Z nami zaprezentujesz się z najlepszej strony!

Tworzymy estetyczne strony www zgodne z najnowszą technologią i trendami w projektowaniu. Zaskocz swoich Klientów nowoczesną stroną internetową, która idealnie zaprezentuje ofertę Twojej firmy.

Sprawdź jak wygląda przepis na

perfekcyjną stronę www:

Tworzona przez doświadczonych projektantów graficznych. Znamy obowiązujące trendy, korzystamy z profesjonalnych zdjęć. Wszystko po to, aby wzbudzić zachwyt twoich Klientów i zazdrość konkurencji.

Abonamentom mówimy NIE. U nas płatność uiszczasz jednorazowo a prawa autorskie przechodzą na Twoją własność. Zamawiając u nas nie jesteś najemca a właścicielem. To znaczna różnica.

Jak już masz świetną stronę, to warto aby Klienci łatwo znaleźli ją w Google. Każda strona przed oddaniem jest przez nas wyposażana w podstawowe narzędzia do optymalizacji pod pozycjonowanie.

Widoczność na tabletach i telefonach to jedna z kluczowych funkcjonalności tworzonych przez nas stron. Twoi Klienci docenią wygodę z jaką będą przeglądać Twoją ofertę za pomocą smartfona.

Nowe przepisy nałożyły na właścicieli stron obowiązek dbania o dane osobowe użytkowników. Dlatego my dbamy aby strona była zaopatrzona o stosowne klauzule do zaakceptowania przez Twoich Klientów.

Nikt nie lubi stron które wolno się ładują. Aby temu zapobiec, skorzystaj z naszego nowoczesnego hostingu. W pakiecie otrzymasz opiekę techniczną a kopie zapasowe tworzone są codziennie.

Kontroluj liczbę odwiedzin na swojej stronie. Sprawdzaj z jakiego miejsca na mapie masz najwięcej wejść i która podstrona cieszy się największym zainteresowaniem.

Facebook to miejsce spotkań twoich Klientów i Ty także musisz tam być. Dlatego na potrzeby profilu utworzymy kreację graficzną, która wizualnie będzie nawiązywać do strony.

Zmiany na stronie? Dodanie treści, zdjęć, zmiana adresu? Nie musisz z każdym szczegółem zwracać się do agencji. Sam z łatwością będziesz mógł edytować swoją stronę. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy poradnik dzięki któremu krok po kroku sam ogarniesz swoją stronę www.

Zagraniczni Klienci, dalekosiężne plany? Nasze strony mają możliwość tworzenia wersji obcojęzycznych.

Bezpieczeństwo w internecie to kwestia na która Klienci coraz bardziej zwracają uwagę. Certyfikat SSL (charakterystyczna kłódka w adresie) zaczyna być standardem w świecie nowoczesnych stron www. Warto się na niego zdecydować.

Strona ESPRESS

  • strona gotowa w tydzień
  • wiele szablonów graficznych do wyboru
  • możliwość korzystania z profesjonalnej bazy zdjęć

 

Strona PROJEKT PRO

  • indywidualny projekt graficzny
  • możliwość wnoszenia korekt do grafiki
  • strony dla najbardziej wymagających Klientów

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw e-mail lub nr telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.