Skip links

Reklamy w windach

Czy nie było by wspaniale gdyby w świecie, z każdej strony zalewanym przez reklamy

istniał jedyny i niemal doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, dotarcie do jak największej liczby odbiorców i zwiększenie  sprzedaży?

Powiecie – niemożliwe?

Nam się udało!

82
tablice
15000
Mieszkańców
2000000
Spojrzeń na mieście

Dlaczego reklama w windach jest skuteczna ?

Nasze tablice reklamowe to nowoczesna alternatywa dla nerwowo przełączonych reklam telewizyjnych ulotek ginących marnie pod podeszwami zabieganych butów, czy bladych bilbordów  chaotycznie rozmieszczonych w Twoim mieście. Tablice reklamowe w windach to precyzyjne wyeksponowana reklama, która nie tylko intryguje i skupia na sobie wzrok jadących windą, ale przede wszystkim znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Twojego biznesu!

Podstawowy moduł:

  • wymiary podstawowego modułu – 106×112 mm
  • minimalny okres trwania kampanii reklamowej – 2 miesiące
  • wymiary całej tablicy reklamowej  ( mieszczącej 48 modułów ) 700×1000

Jak zapewne już wiesz …

Twoja reklama dostępna jest całą dobę 365 dni w roku, a jej fenomen i skuteczność polegają przede wszystkim na tym, że konsumowana jest przez ludzi mimochodem, podczas nudnej lub zwyczajnie krępującej podróży windą.

Emisja reklamy widoczna jest cały rok, a ekspozycja dostępna jest w 82 windach.

Ty otrzymujesz wykaz lokalizacji, my po umieszczeniu plakatów sporządzamy dla Ciebie raport. Odpowiadamy również za estetykę i czytelność reklamy, cyklicznie sprawdzając stan ekspozycji.

Reklama wielomodułowa

Na cenę podstawowej kampanii reklamowej składają się dwa podstawowe czynniki – wielkość reklamy i czas emisji. Warto wiedzieć, że im większa powierzchnia reklamy, tym cena za jeden moduł jest niższa.

Proponujemy wyłączność branżową na naszych tabliczkach. Dzięki temu mają Państwo możliwość kształtowania świadomości swojej marki, jako wiodącej w swoim sektorze rynku.

Dodatkowy GRATIS gwarantujemy  Państwu bezpłatną pomoc  przy projekcie graficznym. Gwarantujemy także bezpieczeństwo estetyki reklamy. Samodzielnie nadzorujemy tablice reklamowe. które w przypadku zniszczeń wymieniane są w przeciągu 48 h.

Poniżej znajdują się przykładowe konfiguracje wielkości reklam na planszy reklamowej.  Istnieje  możliwość zamówień reklamy składającej się z dowolnej ilości modułów, zgodnie z Państwa preferencjami.

moduł -106×112 mm

moduł -215×112 mm

moduł-215×227 mm

moduł -324×227 mm

moduł -651×227 mm

Podane ceny są cenami netto. Przy większej ilości modułów i dłuższym czasie emisji proponujemy atrakcyjne rabaty!

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw e-mail lub nr telefonu. Odezwiemy się do Ciebie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.